Mega rekin vs Krokozaurus

MEGA SHARK VS CROCOSAURUS – MEGA REKIN VS KROKOZAURUS

Czasem bywa i tak, że ludzie, którzy specjalnie się nie lubią ani szanują, muszą połączyć siły by zapobiec niebezpieczeństwu grożącemu całemu światu. Tak mamy i w tym przypadku, ponieważ dwa prehistoryczne monstra, postanowiły powybijać sobie nawzajem kły, niespecjalnie przejmując się bezpieczeństwem widowni.
Gruboskórnym, srającym tysiącami jaj olbrzymim gadem zajmie się najemnik, podłapujący różne fuchy na terenie eRPeA. Oto:
Nigel Putnam

Kolor skóry: biały
Cecha szczególna: cięty humor
Osiągnięcia: znany pogromca goblinów i dwugłowych jaszczurów
Hobby: straszenie dzieci bronią
Największy fail: prawie zabity przez dziką świnię
Cel: zabicie Krokozaurusa
Pożerającym nuklearne łodzie podwodne oraz żonglującym pociskami rakietowymi rekinem, zajmie się nie kto inny, niż wyspecjalizowany technik, dołączający do elitarnej grupy „rekinobójców”. Przed państwem:
Dr Terry McCormick

Kolor skóry: czarny
Cecha szczególna: ciapowatość
Osiągnięcia: wynalazca maszynki zwabiającej rekiny
Hobby: użalanie się nad sobą
Największe marzenie: powrót narzeczonej zza grobu
Cel: zabicie Megalodona 

Tak mniej więcej przedstawia się nasza drużyna marzeń. Śmiem twierdzić, że wyrównana to będzie walka, nie wiem natomiast, co począć z wami, którzy z niewiadomych przyczyn czytacie tę recenzje.
 Jak mam was zabezpieczyć, byście mogli na spokojnie podziwiać umiejętności teleportacyjne naszej drużyny, tragikomiczne efekty specjalne oraz denną grę aktorską?
Zaprawdę powiadam wam: Nic was przed tym w pełni nie zabezpieczy, ale jedyne co przychodzi mi na myśl, to 3xbrowar i szczera chęć zobaczenia czegoś popierdolonego. Ja, o dziwo bawiłem się naprawdę nieźle.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.