Mega rekin kontra Kolos

MEGA SHARK VS KOLOSSUS
MEGA REKIN KONTRA KOLOS

 

Ruscy… Ruscy wszędzie! Chciałoby się zakrzyknąć oglądająć czwartą część zmagań megalodona z elitą Navy Seals… albo czegoś podobnego w Amerykańskim duchu.

Może być to nawet harcerstwo, aj dont ker!

Ważne jest, że robią co mogą, by tylko zapobiec płetwiastemu zagrożeniu, które po raz kolejny daje się we znaki ludzkości i nawet trzy kobity prowadzące podwodną łódź poświęcają się, byle tylko zabić rekina.

tg

A jest to bestia kurwesko przebiegła. Potrafi rzucać martwymi wielorybami, niszczy zabytki Buenos Aires i nie przebiera w środkach, żeby nieczysto wygrać partyjkę w kościanego pokera.

Jest jednak coś, co może poknuć plany morskiego czupiradła, a jest to tytułowy „Kolos”, maszyna z czasów zimnej wojny, która rozpieprza wszystko na swojej drodze i wygląda jak gówno po zimowych przymrozkach… czyli kloacznie.

Bohaterowie dziarsko łatają wódeczkę z ruskimi i starają się wykombinować jak pozbyć się obu bestii wiedząc, że nie będzie to łatwa przeprawa.

W końcu zgadują się z komunistycznym naukowcem, odpowiedzialnym za powstanie Kolosa, lecz owe spotkanie nie ma happy endu, ale przynajmniej jest jakaś akcja.

tgtgtg

Efekty są pośledniej jakości co nie zaskakuje, a bitwa między dwoma głównymi bohaterami dramatu rozgrywa się dopiero w ostatnich minutach i…. chwila napięcia… kończy się tak samo jak każda batalia w poprzednich częściach.

Żenada.

Cały film nie jest taki zły, ale podobnie jak poprzednie odsłony, za cholerę nie może wybić sie ponad przeciętność i dorównać dziwakom typu „Ośmiorekina” czy „Rekinada”.

P.S. Przepraszam za Japoński plakat, ale jakoś miło mi się na niego patrzy. A niech będzie, walnę wam też azjatycki trailer 😉

Dla zainteresowanych

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.