Postal

POSTAL
Jeśli chcecie wiedzieć, to nie jestem specjalnie wierzący, żeby nie powiedzieć tego dosadniej, ale przed odpaleniem sobie tego filmu rytualnie przywdziałem “durszlak ukropu”, założyłem “cichobiegi relaksu” i przygotowałem sobie wspaniałą ucztę z makaronu oraz szpinaku, w razie gdyby był to mój ostatni posiłek w życiu.
No dobra, żona mi zrobiła a ja odpalałem film, pasuje wam?? No to do rzeczy.
Modląc się do wszechmocnego Makaronowego Bytu (a właściwie gadając ze sobą w myślach) starałem się uspokoić i cieszyć seansem, w końcu nie może być to aż tak złe, prawda?
O ile po pierwszych 5-7 minutach byłem zachwycony, to im dalej w las, tym bardziej chciało mi się płakać, wyć jak zbity szczerbatą motyką pies.
Fabuła kręci się wokół kolesia imieniem… Koleś, którego otyła żona puszcza się na lewo i prawo, a on sam nie może znaleźć jakiejkolwiek roboty.
Odwiedzając starego kumpla, teraz będącego guru swojej sekty wplątuje się w jedną kabałę za drugą, toczy bój z islamistami i stara się ukraść ciężarówkę pełną zabawek w kształcie męskich genitaliów.
Do tego dochodzi ogromna ilość nudnawej siekanki i jedynie kilka ciekawych scen, jak choćby bitka reżysera tej produkcji, który zagrał sam siebie z twórcą gry Postal, na podstawie której oparty jest ten film.
Może i jestem dziwny, ale dla kilku zabawnych scen nie ma sensu siedzieć tyle przed monitorem i co chwila spoglądać na zegarek. Ale pewnie i tak w głębokim poważaniu mając moje słowa zrobicie po swojemu.
Dla zainteresowanych:
 
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. Ha! wreszcie najniższa nota i jakże piękny tekst, muszę wreszcie zacząć sobie zapisywać te Twoje powiedzonka 😀

    Odpowiedz
  2. Wiedźma się pojawia i jest nią Vanilla Ice. Tak to przynajmniej zinterpretowałem :p

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.