Pająki wielbłądzie

CAMEL SPIDERS – PAJĄKI WiELBŁĄDZIE

Wyobraźcie sobie taką sytuację: Jesteście członkami zorganizowanej grupy przestępczej, która właśnie prowadzi ostrą wymianę ognia, z amerykańskimi żołnierzami. Nagle, wasze tyły zostają zaatakowane przez ogromne, piaskowe pająki, które za wszelką cenę chcą zaciągnąć was do legowiska. 
Co robicie?
a) wystawiacie się na ostrzał amerykanów, w celu zapewnienia sobie przyjemniejszej śmierci.
b) modlicie się do Allaha o wybawienie.
c) używacie swoich karabinów do obrony przed pajęczakami, strzelając w niebo i modląc się, by dało to jakiś efekt.
Wszystkie przedstawione tu przykłady są gówno warte, ale przecież sami już wiecie, który z nich wybrali filmowi przestępcy.
Pierwszymi ofiarami pająków stają się przedstawieni powyżej idioci, następnie grupka młodzieży, chcąca najebać się w plenerze, a później opóźniony w rozwoju profesor, grasujący po lesie wraz ze swoimi studentami.
Ofiar jest tutaj sporo, choć wszystkie giną w praktycznie ten sam sposób. Może za dużo wymagam od filmu o pająkach, bo jak inaczej mogą zabijać? Z rakietnicy nie wystrzelą, na strzępy nie rozedrą, nawet nie ulokują się w przełyku delikwenta, dusząc go tym do nieprzytomności.
Gdyby film trwał godzinkę, jeszcze mógłbym jakoś fajniej się bawić, ale ogromna ilość (aż do przesady) bohaterów, średnie wykonanie arachnidów i zewsząd pizgająca monotonia, przekreśliły szanse na przyjemniejszy odbiór. 
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.