Ogniste żądła


DRAGON WASPS – OGNISTE ŻĄDŁA

Są paskudne, mało inteligentne i polegają wyłącznie na swoich pierwotnych instynktach, któż to może być? Ten, kto postawiłby na żeńską część ekipy Warsaw Shore nie minął by się z prawdą, tu jednak chodzi o genetycznie zmutowane robale siejące postrach w dżungalskich lasach.
Latające paskudy porywają ludzi, w których ciałach dojrzewają ich młode a także, gdy są smutne, podenerwowane, znudzone lub podekscytowane potrafią zdrowo pizgnąć strumieniami ognia. 
Kiedy pewien naukowiec traci kontakt ze swoją blond córeczką zajmującą się owadami, botaniką i takimi tam, ta wraz ze swoją najlepszą kumpelą wyrusza na poszukiwanie ojca.
 Pomaga im w tym grupa żołnierzy oddelegowana do patrolowania okolicy w celu pojmania Jaguara, handlarza narkotykami i samozwańczego kapłana voodoo, który ma na pieńku z jednym z żołnierzy.
Fabuła jest nieskomplikowana, perypetie bohaterów nieszczególnie nas zajmują, a przy natchnionych od dupy strony tekstach Jaguara można zasłabnąć. Czy chociaż efekty specjalne wybijają się ponad przeciętność? A gdzie tam, latające krzyżówki kilki gatunków owadów nie wyglądają najgorzej, ale brak im czegoś przyciągającego gały do monitora.
Od biedy można oglądnąć, ale na większe emocje w żadnej mierze się nie nastawiajcie.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.