Duży zły wilk

BIG BAD WOLF
DUŻY ZŁY WILK

 

Niektórym kosmatym bestiom wystarczy, że raz na jakiś czas pożrą swoją ofiarę, wytarzają się w ostrężynach i/lub zaczną wysokim altem wyć do księżyca.

Wyrywanie flaków, wymach odgryzioną kiszką czy stepowanie na zwłokach z reguły nie należy do ulubionych zajęć różnej maści potworności, czego nie można powiedzieć o bohaterze tego filmu.

nnnn

No dobra, może i nie robi wspomnianych przeze mnie rzeczy, ale uwielbia za to rżnąć (bo inaczej nie da się tego określić) kobitki, wyrywać penisy facetom i zaczynać pyszałkowate konwersacje z ofiarami.

Co gorsza, w swojej ludzkiej formie jest kompletnym skurwysynem i zaręczam wam, że będziecie go nienawidzić od chwili, gdy jego parszywa morda pojawi się na ekranie.

n

Fabularnie sprawa ma się tak: Maminsynek mieszkający z milf-mamusią oraz ojczymem wyjeżdża ze znajomymi do chatki w górach, gdzie dochodzi do masakry. Przeżywa jedynie on oraz jego odpychającej urody kumpela, którzy podejrzewają kto jest odpowiedzialny krwawą łaźnię.

Żeby mieć całkowitą pewność, będą się zakradać, szpiegować i wywracać kombajny.

Film zrobiony jest z polotem choć przyznać trzeba, że znajduje się tam trochę dłużyzn, które może nie odstręczały mnie od monitora, ale nie pozwalały wysiedzieć przy tym o jednym piwku.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.