Amerykański wilkołak w Paryżu

AN AMERICAN WEREWOLF IN PARIS
AMERYKAŃSKI WILKOŁAK W PARYŻU

Pamiętam jak za gówniarza zachwycałem się efektami specjalnymi zawartymi w tym filmie, które z mocą księdza trzymającego ministranta wciskały mnie w fotel.

Gdy po wielu, bardzo wielu latach postanowiłem go sobie odświeżyć, po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że nie ma czegoś takiego jak ponadczasowe CGI.

Także jeśli będziecie kręcić swoje filmy, stawiajcie na praktyczne efekty dzieciaki. Ale nie samymi technikaliami człowiek żyje, a historia tu przedstawiona jest następująca.
wewewe
Grupka amerykanów wyjeżdża do Paryża by chlać i dupczyć, czyli w sumie standardowo. Jeden z nich jednak różni się mentalnie od swoich kumpli i w przypływie szlachetności w spektakularny, acz kretyńsko głupi sposób ratuje młodą babeczkę przed samobójstwem.

Mówię wam, oplułem monitor piwem gdy to zobaczyłem.
we
Jak się okazuje, miała powód by odwalić kitę, a młodzian zamiast dać sobie siana prześladuje dziewczynę namawiając ją na spotkanie.

Gdy zaczynają się ze sobą lekko zaznajamiać, młodziak wpada w nieliche tarapaty ponieważ zostaje ugryziony przez jednego z wilkołaków, przez co sam zaczyna się przekształcać.

Choć film jest często głupawy, a grozy nie ma tu jakiejkolwiek, to historia tu przedstawiona jest całkiem niezła i zapewnia miłą, acz nieskomplikowaną porcję zabawy.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.