Czarodziej Gore

THE WIZARD OF GORE 
CZARODZIEJ GORE

 

Czaro-magiczne sztuczki to nie byle co i nie każdy potrafi tworzyć iluzje pękającego odbytu równie sprawnie jak David Copperfield.

Nie o odbytach jest jednak ta recenzja i z tego co wiem, żaden z aktorów występujących w tym dziele nie ma na imię David.

Zamiast na dziwacznych, acz przydatnych elementach naturalnego, ludzkiego wyposażenia film ten skupia się na krwawej magii oraz ciężkiej sytuacji człowieka, który nie do końca zdaje sobie sprawę z otaczającego go mroku.

wizzzz

Istnieje pewien bardzo mocno skrzywiony psychicznie czarodziej, który nie potrafiąc praktycznie nic, mami swoich widzów paskudnymi obrazami rodem z horrorów klasy B.

Nie jest jednak sam, ponieważ w jego dziwacznych zamysłach wspomaga go nie człowiek, nie zwierzę, nie demon, lecz… a co wam będę spoilerował.

Pomimo obiecującego tytułu nie mu tu za dużo bebechów i rustykalnych bawidamków… jeśli wiecie o czym mówię.

wiz

Ale pomimo braku posoki lejącej się na ryj widza jest naprawdę nieźle. Końcówka może zaskoczyć, a performance postaci jest niczego sobie.

Trzeba więc czegoś więcej do przyswojenia sobie tego dzieła? Ja rekomenduję dwa piwencja, ot tak na wszelki wypadek.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.