Zły tyłek

BAD BUTT
ZŁY TYŁEK

 

 

„Żywy odbyt” to jedna z najstraszliwszych i najbardziej powszechnych klątw, których ofiarą padają wyłącznie młode Azjatki ze skłonnościami do wesołych pląsów oraz zachowań, znanych pod kryptonimem N.O.L.A.N. „Napastliwe, ostentacyjnie lesbijskie akty nierządu”.

Uzależniona od ryżu i masakrowania delfinów (to cecha Azjatów) kobitka, za nic ma uczucia panienek, z którymi zaliczyła lizanko. W końcu jedna z nich ma dość, co powoduje u niej niepohamowaną agresję, której skutkiem jest brutalny atak na główną bohaterkę, z wykorzystaniem ostrego narzędzia.

bad

Ta przeżywa napaść, ale przypadkowo nadziewa się na agresywną babeczkę własnym tyłkiem, przez co ich istnienia łączą się w jedno. Twarz furiatki robi teraz za odbyt, który trzeba stale karmić, albowiem w przypadku głodówki będzie atakował każdego, kto był na tyle nierozsądny, by zbliżyć się do niego na odległość pierdnięcia, które jest także jednym z podstawowych ataków dupostwora.

Mógłbym w tym miejscu napisać wam więcej o warstwie fabularnej, ale jedyne co zostało do przedstawienia to spoilery, tak więc pozwólcie, że na tym poprzestanę.

baddd

Filmidło to trwa niecałe dziesięć minut i szczerze mówiąc, nie ma sobą wiele do zaoferowania. Kloaczne poczucie humoru, zero dialogów, wkurzająca muzyka i kilka kiepskiej jakości praktycznych efektów to zdecydowanie za mało, bym mógł z czystym sumieniem polecić wam to dzieło.

Zapewne fanatycy Azjatyckich dziwadeł znajdą w tym coś dla siebie, ale dla mnie (jako że do miłośników takich klimatów nie należę) było to po prostu męczące.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

4 komentarze

 1. O tak, zdążyłem już zapomnieć jak dziwne może być kino 😀 I jak dziwni są Azjaci.

  Odpowiedz
 2. Niby czytałam notkę, a jednak wciąż i wciąż wracałam do ilustracji u góry. xD Fascynuje mnie praca grafików, którzy projektują takie plakaty/okładki jak ten…

  Odpowiedz
 3. Fakt, przyciąga uwagę;p Ale jak przeglądniesz bloga, znajdziesz jeszcze lepsze perełki 😉

  Odpowiedz
 4. Przeglądam, przeglądam, tylko kurde nie nadążam 😉

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.