Zima żywych trupów


KUOLLEIDEN TALVI – ZIMA ŻYWYCH TRUPÓW

Pewnej rzeczy nie rozumiem, więc może wy mi to wytłumaczycie. Po atomowej apokalipsie, w której większość norwegów zginęło lub zamieniło się w zombiaki pewien młodzian, który od kilku lat nie ruchał znajduje leżącą na śniegu nieprzytomną kobietę.
Baniuję się tym, ponieważ zamiast cieszyć się z towarzyszki dzięki której obronność wzrasta o 100%  i na dodatek mogą porobić szpagaty nocami facet narzeka, strzela kartonowe, przesycone testosteronem teksty i ogólnie rzecz biorąc nie jest w stanie dostrzec pozytywów nowej sytuacji.
Zmienia się to na szczęście już po pierwszym dniu, kiedy dziewoja radzi sobie lepiej niż łysol się spodziewa i tym samym zaczyna rodzić się miedzy nimi specyficzna więź.
A teraz niczym ubogiemu jałmużnę rzucę wam garść użytecznych konkretów.
Film trwa ponad trzydzieści minut i jest całkowicie amatorską produkcją. Zombiaki czują ból, wszamają płatki śniadaniowe, obficie krwawią po postrzałach i co ciekawe, jeden, dwa strzały w tułów są równie skuteczne co urwanie dyńki pociskiem dużego kalibru. 
Ta krótkometrażówka posiada wszystkie wady amatorskiego wykonania, tak więc zombie(?) zachowują się bardzo dziwnie, wyglądają jak usmarowani białą farbką alkoholicy, a jeśli chodzi o krew czy flaki, to również ilości tych smakołyków są tu znikome.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=O-ks2vEnb84
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.