The boy

Dla tych, co jeszcze nie widzieli, postanowiliśmy podzielić się wrażeniami po seansie mocno ostatnio reklamowanego horroru The Boy. Film nam się (nawet) podobał, w sporej mierze dlatego, że niewiele się po nim spodziewaliśmy. Kinowy horror z rekwizytami w postaci: odpowiednio dużego, opuszczonego domu, odpowiednio smutnej historii rodzinnej, odpowiednio złowieszczo wyglądającej lalki i odpowiednio ładnej głównej bohaterki zwykle jest sztampą jakich mało (a raczej dużo:P).
Film na szczęście nie ma za wiele jumpscenes, akcja toczy się powoli i jest nawet w miarę tajemnicza i intrygująca. Dodatkowo ma się wrażenie, że już już, lada moment będzie wielkie BUM.
No i jest. Twist fabularny, może się podobać lub nie, ale w sumie jest mocno zaskakujący i zmienia diametralnie odbiór filmu. Nasze subiektywne zdanie jest takie, że jest to na tyle duży plus, iż podwyższa bardzo ocenę obrazu. Na pewno seans nie był czasem straconym, a jak ktoś zacznie, tak jak my, oglądać z nisko zawieszoną poprzeczką, to  już w ogóle powinien być zadowolony:)

 

The Boy (2016)

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.