Twarz lalki

DOLLFACE
TWARZ LALKI

Jest Helloween, dzieciaczki w strojach potwornych prezerwatyw wesoło truchtają po osiedlu, a w tym czasie pewne średnio rozrywkowe małżeństwo z wielką werwą i chucią… popitala w szachy.

Chorzy skurwiele…

W każdym razie, gdy emocje sięgają zenitu, a parka niemalże skacze sobie do gardeł nagle słyszą pukanie do drzwi.

Tytułowa bohaterka zostaje obdarowana słodkościami, lecz zapomina swojej torebki, którą kładzie pod drzwiami tuż po otrzymaniu łakoci.

f

Mężulek stwierdza, że tak się nie godzi i postanawia oddać zgubę właścicielce.

 Za pomocą detektywistycznych odruchów sprawdza zawartość utorbienia, identyfikuje zamieszkiwany przez nią budynek, po czym dziarsko i raźnie rusza oddać zgubę.

Gdy długo nie wraca, małżonka rusza jego śladem i spotyka matkę „laleczki”, która już wie, że stało się coś bardzo niedobrego.

To tyle, bo ten krótkometrażowy film trwa niecałe dziesięć minut i jedynym jego plusem, jest naprawdę przyzwoita gra aktorska.

Reszta jest bez wyrazu, polotu czy czegokolwiek, co mogłoby zainteresować widza.

fff

Ostatnio zrobiłem sobie „Dzień krótkiego metrażu” i co by dużo mówić, nie był to strzał w dziesiątkę, czego przykładem jest zarówno „Straszna kaseta znaleziona w Chorwacji” jak i prezentowany tu filmik.

Nie było tak źle jak w przypadku wspomnianego filmiku o Croatianach, ale i tak ani na jotę mnie nie porwało.


Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=xQq5Qa1f80g

Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.