Straszna kaseta znaleziona w Chorwacji

CREEPY TAPE FOUND IN CHROATIA
STRASZNA KASETA ZNALEZIONA W CHORWACJI

 

Może tego o mnie nie wiecie, ale jestem człowiekiem strachliwym i dzieckiem będąc bałem się wszystkiego, począwszy od kandyzowanych owoców na potworach z głębin kończąc.

Nie wiem czy na ów stan miały wpływ jakieś wydarzenia dziejące się na przydomowym podwórku , ale faktem jest że… no dobra jak zwykle podkolorowałem wstęp do recenzji, żeby nie powiedzieć, że cały jest zełgany.

Nie wiem po prostu jak wgryźć się w ten krótki film, do którego musiałem nawet robić plakat. Wiem, wiem jest czadowy.

Sama produkcja trwa kilka minut i przedstawia historię dwóch chłopaków z Chorwacji, którzy bawiąc się kamerką nagrywają faceta, która prawdopodobnie szcza pod drzewem.

Też tak kiedyś robiłem, także rozumiem ich zainteresowanie.

Niestety dziwaczny facet w krótkich spodenkach i torbą na głowie nie daje im spokoju podążając za nimi jak giboczący się na kulasach cień.

Oni mają zaciesz, ale w końcu sytuacja ich nudzi i idą zobaczyć się z mieszkającą w akademiku panienką. Nigdy jednak do niej nie docierają, bo znikają w tajemniczych okolicznościach.

Sam się sobie dziwię, że chce mi się to recenzować, bo choć trwa jedynie kilka minut nie ma w tym absolutnie niczego interesującego.

Twórcom filmiku nie chciało się zainwestować w nic, co choć minimalnie podniosłoby prestiż tej produkcji i pewnie byliby srogo zdziwieni faktem, że komukolwiek chce się to recenzować.

Nie zmienimy jednak faktu, że recka jest, a film nie nadaje się do kompletnie niczego. Chyba że sami nakręciliście coś gównianego i chcecie sobie poprawić humor.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

4 komentarze

 1. Ciekawy pomysł na blog, że też wcześniej tu nie trafiłem 😉

  A film znakomity. Herzog nakręcił minimalistyczne arcydzieło, które pięknie koresponduje z filmem Murnaua. Tamtejszy przerażający ekspresjonizm zamieniono tutaj na melancholijny romantyzm. Z tych samym bohaterów i tych samych lokacji wydobyto inne uczucia. Wielkie kino

  Odpowiedz
 2. Choć zasadniczo wciąż wolę Murnaua 🙂 Ale owszem, film świetny… w sumie przypomnieliście mi, że dawno nie oglądałam. Trzeba to nadrobić. 😀

  Odpowiedz
 3. Muszę sobie przypomnieć jeszcze "Cień wampira" z Dafoe, ale z tego co kojarze to średnio mi się podobał 😉

  Odpowiedz
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.