Szkieletor


SKELETON MAN – SZKIELETOR

Wspaniałość! Powiem wam, że jest to jedna z najlepszych produkcji, która dobitnie unaoczni wam jak nie powinno robić się filmów.
Totalny chaos fabularny i kompletny brak pomysłów na rozkręcenie opowieści dziabie w oczy tak bardzo, że podziwiając dynamiczne przeskoki między scenami i lokacjami czułem, że scenarzysta kompletnie olał swoją robotę i odpieprzył ją podczas przerwy śniadaniowej.
Zaczęło się to tak, że pewien archeolog wykopał czaszkę indiańskiego wodza, a jakiś czas później został położony trupem przez capiącego truchłem mieszkańca krainy umarłych.
Wskrzeszony Indianin, który nosi czarny płaszcz z kapturem, a na ryju założoną ma maskę przedstawiającą czaszkę niczym zboże kosi pracowników naukowych, żołnierzy oraz roboli pewnej fabryki chemikaliów.
Domyślać się mogę, że chodzi o obronę matki natury/ziem indiańskich plemion, ale pewności nie mam. Praktycznie cała opowieść dzieje się w lesie, gdzie za pomocą włóczni, łuku oraz miecza truposz wyżyna bogu ducha winnych żołnierzy.
Umrzyk posiada oczywiście czarnego rumaka, z którym to potrafi teleportować się na kozackie odległości, a na dodatek używa znaku Aard, będącego jedną z popisowych technik z repertuaru wiedźmińskiego.
Na plus mogę zaliczyć badziewny, acz urokliwy plakat, kilka niezamierzonych, głupawych scen oraz parę średnio efektownych wykończeń.
Reszta jest tak niewyobrażalnie niedopracowana, że jeśli macie w sobie nieco cech masochisty, wchłoniecie ten film niczym zacny, złocisty trunek.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=QRPQCsCayUw

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

1 komentarz

  1. Wybitnie podoba mi się Twoja skala oceniania:) Faktycznie przy niektórych filmach trzeba srodze popić, żeby dało się to oglądać.
    ilsa

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.