Krwawy krwawy biblijny obóz

BLOODY BLOODY BIBLE CAMP
KRWAWY KRWAWY BIBLIJNY OBÓZ
Nigdy nie spodziewałbym się, że aktor potrafi zagrać księdza lepiej, niż prawdziwy koloratkarz. Serio! Gdyby każdy z nich był tak pozytywny jak ten koleś, populacja wiernych w kościołach podwoiłaby się, stawiam na to moją kolekcję filmów o rekinach.
Ale do rzeczy! Kiedyś, gdy impregnowane tuszem sukienki były w modzie, na obozie biblijnym doszło do krwawej jatki. Szalona zakonnica wymordowała prawie wszystkich biwakowiczów wypruwając im bebechy, odcinając fallusy i atakując ich podczas oddawania stolca.
Tylko dwoje ludzi przeżyło masakrę, ale groza tych wspomnień przerodziła się w legendę. Wiele lat później ojciec Cummings (sami przetłumaczcie jego nazwisko) olewając opowieści o tym miejscu organizuje kolejną edycję biwaku.
Później oczywiście dochodzi do krwawej masakry, która niestety ma początek dopiero w ostatnich trzydziestu minutach. Co dzieje się wcześniej? Jesteśmy świadkami bardzo różnego poziomu żartów, pseudo inteligentnych konwersacji młodziaków oraz… czekajcie na werble… gościnnego występu Rona Jeremy’ego (gwiazdy filmów porno) jako Jezusa!
Co ciekawe, do walki włącza się również kaleka jeżdżący na wózku, który był jednym z ocalałych z poprzedniej masakry. Brzmi smacznie? No ja myślę. Całokształt jest dosyć zabawny, choć poziom żartów leży na dnie i kwiczy coś w niezrozumiałym języku, ale myślę, że nie będzie wam to przeszkadzało.
W każdym razie, jak mówi w Jezus w ostatniej scenie, „Niebo jest dla każdego… oprócz was” – widzów tego dzieła.
 Dla zainteresowanych:

Podobało Ci się?

0 0

4 komentarze

 1. Gdzie to można zobaczyć? 😀

  Odpowiedz
 2. Widziałem to na jakimś darmowym playerze, ale za diabły nie pamiętam gdzie 😉 Jak znajdę to podeślę 😉

  Odpowiedz
 3. Czasem zaglądam tu do Ciebie i widzę takie filmy, że kopara opada i ślina cieknie strumieniem i chciałoby się niektóre zobaczyć, ale znalezienie tego w necie graniczy z cudem. Nie wiem, stary, skąd Ty to wszystko bierzesz, ale chylę czoła 😀

  Odpowiedz
 4. Dla chcącego nic trudnego 😀 Chociaż na przykład filmu "Kupiłem motocykl wampira" szukałem kilka tygodni 😉

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.