Szczęki 4: Zemsta

JAWS 4: REVENGE
 – 
SZCZĘKI 4: ZEMSTA
Pamiętacie żonę naszego dzielnego szeryfa? Babcia Brody niesamowicie ewoluowała od części drugiej i jest jedną z dwóch postaci, które zdają się mieć zdolności paranormalne. Kim jest druga? Rekinem oczywiście.
Choć Martin jest w filmie jedynie przelotem wspomniany (zmarł na zawał, spowodowany życiem w strachu przed rekinem), wdowa po nim posiada zmysł, dzięki któremu wie, kiedy w pobliży czai się bestia.
Jeśli o żarłaczu mowa, on też posiada wewnętrznego GPSa, dzięki któremu bezbłędnie lokalizuje pozostałych przy życiu członków rodziny swego dwukrotnego (WTF?!) zabójcy.
Dziwaczne? Jeszcze jak. Nie wiem, czym sugerowali się scenarzyści zamieszczając tego typu dziwne wstawki, ale wrażenie jest przedziwne.
Jakiś czas po tym, kiedy ludojad zabija jej najmłodszego syna, przeprowadza się ona na Bahamy, gdzie pomieszkuje najstarszy i w tej chwili jedyny żyjący synalek.
Właśnie tam dochodzi do ostatecznego starcia, gdzie żarłacz zostaje nabity na dziób statku i/lub eksploduje. Skąd tyle możliwości? Stąd, że istnieją dwa różne zakończenia filmu, z czego każde jest równie chujowe.
Na wasze szczęści łajzy, zdatne jest to do konsumpcji po trzech piwkach.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=nf2K_645qtw

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.