Pozostań przy życiu

STAY ALIVE

POZOSTAŃ PRZY ŻYCIU

Maniacy gier komputerowych, nerdzi i fani Stachurskyego znienawidzą ten film, jestem tego cholera pewien.

O tym jednak powiem za sekundkę, w tej chwili ważne jest to, że dzieło to przedstawia perypetie grupki ludzi, którzy pogrywając w tytułową gierkę szybko rozstają się ze światem w dokładnie taki sposób, w jaki zczeźli w wirtualnej rzeczywistości.

Zagłębiając się w niewysokiej jakości lotów produkcję zaczynają tracić członków drużyny zarówno w sztucznym jak i prawdziwym świecie.

nhnhnhnh

Później są ścigani przez policje, uwikłani w zagadkę dotyczącej pewnej krawawej hrabiny i w inne przygłupiaste pierdółki.

A teraz słuchajcie, bo nie będę powtarzał. Wszyscy skupieni? No to czadowo.

Gra uruchamiana jest za pomocą głosu. Ludziska mamrotają złowieszcze wersety które nakładają więzy na ich duszę i rozpoczynają… no właśnie, co?

nhnh

Gra jest chaotyczna, pozbawiona większego sensu i na siłę przekombinowana, a do tego paradoksalnie – schematyczna.

Sposób przedstawienia tego całego grajdołka wyraźnie wskazuje na to, że scenarzysta nie miał większego pojęcia o komputerowej rozrywce, a w połaczeniu z głupawym pomysłem i kiepską realizacją wyszedł z tego mdły i wkurzający film.

Nie jest co prawda jakiś okropny, ale zażenowanie towarzyszące podczas oglądania jest wysokie.


Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=ZdWFRWtIOGY

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.