Wielka stopa

BIGFOOT
WIELKA STOPA

 

Ci, którzy znają stajnię „Syfy” wiedzą, że dobrej jakości efektów specjalnych prędzej można spodziewać się po nieznanych, niezależnych twórcach niż po tej wytwórni.

Ludziska odpowiedzialni za te produkcję najwyraźniej jednak znaleźli jakich ukryty nazistowski skarb lub też sprzedali kury, gęsi i kaczki ze swoich hodowli i sypnęli groszem, ponieważ Pan Kosmacz wygląda całkiem nieźle!

Co prawda nie w każdym ujęciu, ale i tak jest spoko.

Ale od początku. Pewien radiowy wodzirej o aparycji podstarzałego muchomora organizuje imprezę rockową na małej scenie, w centrum górskiego miasteczka.

qwqwqwqw

Choć miał na niej pojawić się Sting wraz z kilkoma innymi artystami, to na miejsce dotarł jedynie Alice Cooper jak zwykle wyglądając mizernie i ponuro.

Na nic zdają się protesty obrońców przyrody, ponieważ karczowanie lasów i drażnienie ich lokalnego pieszczocha (patrz tytuł) nijak mają się do olbrzymiej sumy pieniędzy, jaka zasili miasto po koncercie.

Jak można się domyślić, ostre dźwięki niezbyt przypadają do gustu potworowi, który wpada w tłum kilkudziesięciu osób (choć miało być ponoć koło 5000 luda) i masakruje część z nich.

qwqw

Wokół dantejskich scen, które miały miejsce w miasteczku robi się huczek. Telewizje przyjeżdżają na miejsce rzezi, a najlepsi łowcy niedźwiedzi postanawiają zapolować na futrzasty relikt.

Ilość głupawych, wywołujących mimowolne parsknięcia scen jest pokaźna, a sam film jest pocieszny. Do tego podziwianie górskich, zimowych klimatów zawsze dobrze współgra z popijaniem zimnego piwka, prawda?

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.