Perwersyjna siostra

nurse3d

NURSE 3D

PERWERSYJNA SIOSTRA

Ludziska, nie uwierzycie mi, ale to co powiem wstrząśnie wami tak mocno, że cofniecie się w rozwoju. Otóż znalazłem Tommy’ego Wiseau w wersji żeńskiej, który(a) to posiada dodatkowo ekspresję Miśka Koterskiego i charyzmę Paris Hilton… nawet to zmęczone spojrzenie jest identyczne.

Owa aktoreczka zwie się Paz De La Huerta i gra ona uzależnioną od facetów pielęgniarkę, która uwielbia karać niewiernych mężów odcinając im członki, wykrwawiając ich, a także serwując głupawe teksty, które niejednego doprowadziłyby do depresji.

nurse_1

Babeczka poznaje młodą adeptkę kunsztu pielęgniarskiego, którą po krótkim czasie znajomości spija w trupa, podtyka przypadkowemu facetowi do robienia szpagatów w łóżku, a sama zapewnia jej bonusowo pięć orgazmów.

Gdy jednak młoda blondi nie odwzajemnia jej lesbijskich uczuć, ta mści się na swej koleżance na przeróżne wymyślne sposoby, w między czasie zwiększając liczbę zmarłych w okolicy.

Cóż. I tak to się kurwa ciągnie.

nnn

Scenariusz jest głupawy, wspomniana przeze mnie aktoreczka (fota powyżej) jest drętwa jak księgowy w gipsie, a finał? Bogowie Podziemi, co to za głupota.

Jeśli zamierzacie porwać się na ten film sami, będzie to dla was ciężka przeprawa bez przynajmniej trzech piwek. W grupie jednak może być nieco raźniej, więc lepiej zbierzcie ekipę oraz wspomagacze, a może będziecie mieli trochę śmiechu.

Dla zainteresowanych:

Cały film

Werdykt:

3 piwa

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.