Pajęcze zagrożenie


SPIDER DANGER – PAJĘCZE ZAGROŻENIE

Planeta pająków nareszcie przestała istnieć! 
Choć ciało niebieskie usłane olbrzymią ilością kosmatych potworów eksplodowało na miliony kawałków, to jednak nie przestało być zagrożeniem dla mieszkańców kosmosu.
Fanatyk pająków hoduje te milutkie stworzenia w zaciszu własnego domostwa i trzeba przyznać, że więź pomiędzy nimi jest doskonale widoczna. 
Nie wie on jednak, że przelatujący nad ziemią kawałek pajęczej planety spowoduje natychmiastowy wzrost jego podopiecznych, którzy po wydostaniu się z pojemnika rzucą się mu do gardła, w odwłoku mając dotychczas wiążącą ich przyjaźń i oddanie.
Tyle jeśli chodzi o fabułę. Filmidło trwa pięć minut, nie ma w nim żadnych dialogów, a jedyny aktor w nim występujący nie wydaje z siebie nawet chrumknięcia.
Przysmaża za to stworki za pomocą łatwopalnego aerozolu i miażdży je swoją wypaśną bryką.
Tyle! Więcej nie ma co się rozpisywać, bo i niczego innego tu nie ma. Ten krótkometrażowy projekcik, który powstał z inicjatywy pewnego Włocha jest nad wyraz przeciętny, ale każdy od czegoś kiedyś zaczynał.
Dla zainteresowanych:
(Cały film)
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.