VICTIM
OFIARA
Wielu z was dostąpiło zapewne zaszczytu bycia związanymi i zakneblowanymi, będąc na łasce psychopaty o dziwacznych usposobieniach.
Część z was pomyślała o swoich ojcach, wujkach czy przyrodnich siostrach, ale wierzcie mi dzieciaczki, to co spotkało bohatera tego filmu sprawi, że wasze katatoniczne stany pourazowe z hukiem opuszczą wasze okaleczone umysły nie pozostawiając nawet pożegnalnego listu.
Pewnej nocy, główny bohater tej opowieści zostaje niemalże zaskoczony przy swoim samochodzie i obezwładniony czymś wybitnie ciężkim. Po jakimś czasie budzi się w zamknięciu, a jego nowym domem jest cela, w której znajduje się jedynie materac, komódka oraz pamiętnik dwunastoletniej dziewczynki.
Torturowany psychicznie i fizycznie zaczyna gubić swoją tożsamość i przemieniać się w żądnego krwi robota zabójcę… oczywiście jaja sobie robię.
Czego tak naprawdę chcą dokonać kaci? Czy nasz bohater poradzi sobie z ryjącymi mózg zagrywkami szalonego doktorka? Jeśli chcecie się dowiedzieć, wiecie co robić.
Filmidło jest dosyć dziwne i w tym chyba jego największy atut. Żaden aspekt fabularny nie jest w stanie zaskoczyć, ale przyznać trzeba, że odtwórca tytułowej roli musiał mieć nieliche jaja, żeby podołać tej, skądinąd dziwacznej roli.
Koniec końców, myślę że warto poświęcić trochę czasu i dać się wciągnąć niekoniecznie wspaniałej, ale ciekawej i nieco chorej fabule.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=ddHxiDBVAvk

Werdykt:

Udostępnij.

Jeden komentarz

Zostaw komentarz