Noc dziwadeł

plakat

NIGHT OF SOMETHING STRANGE

NOC DZIWADEŁ

Gdy w pierwszej scenie filmu podziwiamy nekrofila kopulującego ze zwłokami kobiety, pewnym jest, że bez popcornu i zapitki się nie obejdzie.

A gdy w kolejnej przemienia się on w zombie seks maniaka i infekuje innych, niektórym z was przyjdzie zweryfikować swój filmowy gust.

3-night-of-something-strange

Po kilkunastu minutach poznajemy bohaterów, którymi oczywiście jest paczka kumpli rozmaitej płci. Mają swoje własne, niewiele obchodzące widza rozterki, a nieszczęśliwy traf chce, że to właśnie oni będą zmuszeni stawić czoła ożywionym, napalonym trupom.

Autorzy filmu, prócz krwawych efektów i jatki, postawili na obrzydzenie widza. Jest tu więc pożeranie zużytych tamponów, dużo seksu, samogwałtu, penisów mutantów i żrącego jak kwas nasienia.

nightofsomthingstrange2-e1476987110638

Co z tego jednak, skoro film jest po prostu nudnawy, a podziwianie seksualnych, zwyrodniałych gierek i zachowań męczy już po trzydziestu minutach. Plus należy się za krwistość, muzykę i kilka scen, ale całokształt jest wybitnie ciężkostrawny. Aż mnie łeb rozbolał…

Dla zainteresowanych:

Zwiastun

Werdykt:

3 piwa

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.