BODY MELT – ROZPUSZCZANIE CIAŁA
Takie wirusy to ja po prostu uwielbiam! 
Żądna mamony i splendoru właścicielka pensjonatu oferującego ćwiczenia i zdrową żywność, zawiera diabelski pakt z pewnym lekarzem testując na ludziach oparty na witaminach wyrób medyczny .
Ludzkie króliki doświadczalne nie znoszą jednak zbyt dobrze testów i jeden po drugim umierają w paskudnych okolicznościach. Sprawą dziwacznych zgonów zaczyna interesować się policja, która w końcu gromadzi na tyle dowodów, by skonfrontować się ze złym babsztylem.
Zaserwowane będą nam tu takie ciekawostki jak staruszka oglądająca porno, macanie po klejnotach rodzinnych wykonane za pomocą trzonka od łopaty, wyciskanie żeber poprzez masaż, rubaszne pogaduchy ze sterydziarzem o głosie podfruwajki oraz wiele innych, takich jak choćby nadmiernie agresywne łożysko o aspiracjach zostania facehugerem.
W tej chwili chciałbym wam powiedzieć tylko dwie rzeczy.
Po pierwsze film jest zacny, przepełniony obrzydliwymi akcjami i interesujący aż do samego końca.
Po drugie, już nigdy nie będę się zdrowo odżywiał i pozostanę przy swojej przez lata doskonalonej diecie, złożonej wyłącznie z kebabów w roladzie, piwska i wyjebanych w kosmos makaronach sosem pleśniowym+szpinakiem, serwowanych przez moją kobitę.
Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=PA0riGc6cWw
Werdykt:
Udostępnij.

Zostaw komentarz