Ninja terminator


NINJA TERMINATOR
Sekretne spotkanie mistrzów ninja mające miejsce w Japonii nigdy nie wróży niczego dobrego, zwłaszcza, że przywódcą szajki jest murzyn o śmiechu grabarza, a jego trzech najlepszych wojowników (wąsaty białas + ogolony białas + azjata) kradnie dopiero co odzyskany totem, dający nadludzką moc.
Śladem zbiegów podąża wiecznie zaskakiwany przez wroga czerwony wojownik, który potrafi poruszać się jedynie susami, przykuckami i od biedy teleportacją.
Jakby mało było konfliktów, pewien azjatycki boss w blond peruce również dorzuci do opowieści swoje trzy grosze, wysyłając swych podwładnych wyposażonych jedynie w zakładane na głowach pończochy.
Niektóre sceny są zaprojektowane mistrzowsko! 
Biali wojownicy cienia potrafią ubrać bojowe szmaty w ciągu 2,213 sekundy, zabawki odtwarzające nagrany głos ślą groźby typu wszelakiego, a scena seksu ukazująca zarośnięte koprem pachy Azjatki wywołuje stan emocjonalnego wstrząsu.
O dziwo, sceny walki ogląda się przyjemnie, choć bardzo często widać błędy w choreografii. Opowieść wydaje się być sklecona nieco na odczepkę, ale całokształt jest zaskakująco niezły.
Nie sądzę, żebym musiał bardziej was przekonywać, co? Jest to idealny film do obejrzenia w większym gronie uzbrojonym w przeróżnej maści pieniste artykuły.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.