Maksymalne przyspieszenie


MAXIMUM OVERDRIVE – MAKSYMALNE PRZYSPIESZENIE

Nic nie pokona potęgi maszyn wspomaganych przez pozagalaktyczne moce! Elektryczne noże kuchenne, mściwe kosiarki oraz mordercze automaty do gry zbierają krwawe żniwo atakując i wybijając do nogi ludność pewnego miasteczka.
Wszystko to za sprawą tajemniczej komety, przez której wpływ zwykłe, zdawałoby się niegroźne urządzenia zamieniają się w masowych morderców. Nawet maszyna z zimnymi napojami łączy siły z walcem drogowym, by pozabijać młodzieżową drużynę bejsbolistów wraz z trenerem młodzików.
Jest to film na podstawie jednego z dzieł Stephena Kinga „Ciężarówki” i choć pomysł na mordercze maszynki trąci chałą to trzeba przyznać, że zapowiadało się to całkiem nieźle. 
Na plus zaliczyć można pierwsze czterdzieści minut filmu, podczas których dzieje się najwięcej i całościowo prezentuje się to bardzo fajnie. Jednak po wspomnianym czasie wyświetlania, film staje się monotonny i koszmarnie nudny. 
Perypetie Emilio Esteveza, który wraz z młodym rowerzystą, parą nowożeńców i grupką miejscowych zaszył się w barze niezbyt ciekawią, a polujące na nich ciężarówki co rusz próbują zjednoczyć ich z glebą za pomocą swych ogromnych opon.
Reasumując znajdziecie tutaj kilka przyjemnych scen, fajny pomysł, obiecujący początek i to właściwie tyle. Gdyby nie przerażająca monotonia w drugiej części filmu byłoby lepiej, a tak wyszedł z tego przeciętniak.
Dla zainteresowanych:
http://www.dailymotion.com/video/xfiibp_maximum-overdrive-1986-theatrical-trailer_shortfilms
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.