mv5byja2n2flnjgtzjmzzc00zjbhltk0y2etody1owzhnje5zjeyxkeyxkfqcgdeqxvymtixmduyoti-_v1_

DOSKONAŁE DZIECKO SZATANA

A PERFECT CHILD OF SATAN

Lucifer Valentine, to znany i niekoniecznie szanowany reżyser, którego nadrzędnym celem jest szokowanie publiczności, poprzez ukazywanie scen tortur, śmierci i bezsasadnej przemocy.

Nie wiem czy o tym wiecie, ale według użytkowników strony www.kaczkaciwryj.com, recenzowany tu film posiada coś na kształt fabuły, czego nie dało się powiedzieć o innych „dziełach” Valentine’a, z którymi miałem styczność i przy których wymęczyłem się niemiłosiernie.

W tejże produkcji, pierwsze skrzypce gra urocza i powabna Chelsea Chainsaw, młoda porno gwiazdka, którą mogliście przypadkiem widzieć na przeróżnych stronach BDSM.

  hqdefault

Gra tu ona… wait of it… prostytutkę, która zadowala w przydomowym zaciszu swych klientów, na przeróżne wymyślne sposoby. Masaż karku piersiami, drapanie stóp wyciorem, polewanie pleców wrzącą maślanką? To dla niej codzienność.

Panienka jednak poznaje faceta przez internet i wielbi go, niczym ja piwko i szpinak, także jak sami widzicie, nie są to przelewki. Co wyjdzie z ich spotkania? Czy będą razem szcześliwi i spłodzą małe ksenomorfy? Tego dowiedzie się po reklamach.

Przyznać się wam muszę, że ów film z gatunku „disturbing” zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Choć trwa niecałe pół godzinki i przez większość czasu podziwiamy Chelsea, nawijającą do kamery o swojej pracy i nowo poznanym facecie, to o dziwo ma to swój urok.

Do tego wspomnieć należy o sugestywnej muzyce, która buduje odpowiednie napięcie i finale, niezbyt pomysłowym, ale bardzo fajnie wykonanym. Cóż, chyba muszę dać temu reżyserowi drugą szansę, bo może coś jeszcze z niego będzie.

Dla zainteresowanych:

Cały film

Werdykt:

1 piwo

Udostępnij.

Zostaw komentarz