Mega python Vs Gatoroid


MEGA PYTHON VS GATOROID
Zapewne zdziwi was to co powiem, ale w recenzowanym tutaj filmie w szranki stają nie dwie bestie, lecz całe multum. Oprócz pojedynków łakomych na mięcho gadów, byłem również świadkiem rywalizacji dwóch szkarad, które wdziękiem swym dorównywały głównym bohaterom tego pojedynku.
W lewym narożniku:
Tiffany

Nieustraszona pogromczyni gadów, płazów oraz wszystkich zmiennocieplnych form życia. Uwielbia spędzać czas ze swoim narzeczonym, świecić cyckami i wdawać się w bójki z aktywistami maści różnej.
Znaki szczególne: Lekka nadwaga
Profil psychologiczny: Praworządna jędza
Cecha wrodzona: Nijakość
Hobby: Mordowanie ginących gatunków
Preferencje seksualne: Hetero
W prawym narożniku:
Dr Nikki Riley
Zatwardziała obrończyni agresywnych gatunków, uwielbia hasać wesoło po lesie, opierdalać próbujących ratować ją mężczyzn i wyśmiewać narządy płciowe napotkanych pod drodze ludzi. 
 Znaki szczególne: Chodzący szkielet
Profil psychologiczny: Ekologiczny szajbus
Cecha wrodzona: Humorzastość
Hobby: Trucie dupy i zawracanie łba
Preferencje seksualne: Niesprawdzone
Jak sami widzicie, atrakcji jest tu co nie miara. Liczba ofiar ze strony gadów i homo sapiens jest tu bardzo duża, wojna na pełną skalę trwa przez prawie cały film, by w końcu spektakularnie się zakończyć. O efektach nie ma co gadać bo są żałosne, na szczęście kilka zabawnych scen i niczego sobie bagienne plenerki wpływają pozytywnie na odbiór filmu.
Jeśli potraktujecie to jako typową, niskobudżetowa produkcję telewizyjną, efekty mogą przestać was szokować. Jeśli jednak nie jesteście uodpornieni na takie rzeczy, palnijcie sobie dodatkowe piwko, albo w ogóle dajcie sobie spokój z wszelkimi próbami przyswojenia tej produkcji.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=fglIHKaeas4
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.