Nienasycony

TOWN CREEK
NIENASYCONY

 

 

Michael Fassbender… czy komuś kojarzy się to nazwisko? Jasne, facet zagrał zajebistą rolę w „Bękartach wojny”, odtwarzał młodego Magneto w „X-men” i wykreował postać Friedrika von Wisimulacha w „Pięści Trzeciej Rzeszy” …

OK, jeśli chodzi o ostatni tytuł to zełgałem niemiłosiernie, ale mimo wszystko jest to zajebisty aktor, którego kunszt i zdolności bojowe drą mankiety nowobogackich konformistów… jeśli wiecie o co mi chodzi.

W tej produkcji „Misiek” zagrał inną rolę niż wszystkie i nie ograniczała ona go do konferansjerskich gadek natury filozoficznej, lecz zmusiła go do odegrania roli nazi-okultysty.

bloooooo

Żerując na pewnej rodzince powoli zagłębia się on w specyfikę magii krwi i stopniowo przekształca się w coś potwornego.

By stawić mu czoło, pewien jurny młodziak zapuszcza się na pewną wysepkę, by wraz z bratem, który pod dwóch latach niewoli zbiegł z rąk nazisty wymierzyć sprawiedliwość strzelbą, butem i siarczystym plaskaczem.

bloooo

Ucieszyło mnie to, że nekronazista nie stoi jak widły w gnoju, lecz z szybkością geparda osacza swoje ofiary. Potrafi także wskrzeszać zmarłych, ale więcej nie będę spoilerował, bo znajdzie się tutaj kilka ciekawych pomysłów.

Oglądając to z moją lubą bawiliśmy się zacnie i aż mam ochotę na więcej filmów w takim klimacie.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=gQ7v7eIz-Ng

Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.