Atak rekinów z Jersey

JERSEY SHORE SHARK ATTACK – ATAK REKINÓW Z JERSEY
Czasami aż żal człowieka za dupę ściska, kiedy wiedziony altruistycznymi odruchami ogląda takie gówna, byleby tylko inni nie mieli z nimi styczności.

 Od dawna czekam na porządny film o rekinach, niestety ostatnie produkcje sugerują, że prędzej uda mi się otworzyć puszkę Pepsi odbytem, niż doczekam się czegoś porządnego w tym temacie. 

Tak czy inaczej, rekiny (żarłacze tępogłowe) znów zaczęły polować. Na swoje nowe żerowisko wybrały Jersey, które zapewne jest kolebką dobrej zabawy, tanich drinków i takich tam rzeczy.

 W każdym razie przeciwko rekinom albinosom (!) staje szóstka pogromców, dla których nawet proste myślenie jest czymś kompletnie abstrakcyjnym.

Po tym, kiedy dane mi było zobaczyć głównych bohaterów spektaklu walczyłem ze sobą jak najmocniej, by nie olać całkowicie tej produkcji i umilić sobie wieczór (zwłaszcza żem chorszejszy) czymś choć nieco bardziej inteligentnym.

 Niestety, nim nowe porno ściągnie się na dysk musiałbym trochę poczekać, tak więc z braku laku oglądnąłem to świństwo do końca..

Kto zagrał role rekinobójców? Trzech napakowanych, lalusiowatych facetów z kompleksem „penisum minimum”, potraktowane gładzią szpachlową solarne półmózgi płci żeńskiej oraz scenarzysta, który to wszystko popełnił i zapewne przewija się gdzieś incognito. 
Nasze napakowane pawiany oraz ich lamponiary są iście spektakularnym przykładem na to, że takie osobniki powinny jak najszybciej wyginąć. Ich szczytowym osiągnięciem jest rzucanie w rekiny fajerwerkami o sile granatów i dowcipaski rodem z podstawówki.

Mnie to nie bawiło, czułem się jednak tak zażenowany, jakbym przyłapał mojego psa na zabawianiu się koszem na śmieci. Mówiąc wprost, tragedia.

O efektach nie ma co gadać, bo jedynym ich plusem jest to, że rekiny są cały czas widoczne, ich wygląd jest jednak jest absolutnie tandetny i nie ma w nim ani jednej rzeczy, która przyciągnęła by do odbiornika.
Muł, syf i strata czasu. Nie znajdziecie tutaj ani jednego pierdolonego plusa, który załagodziłby jakoś fatalny odbiór. Całym serduchem odradzam.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=a5HU_0CX1go
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.