Skowyt 3

HOWLING 3

SKOWYT 3

Możecie tego nie wiedzieć, ale Australijskie wilkołaki znaczenie różnią się od tych, zamieszkujących Polskę, Węgry i Czechy. Nie noszą fikuśnych fatałaszków, nie kopulują z mchem, gdy tylko najdzie je ochota, a od alkoholu wolą parzenie się z własnym rodzeństwem.

Jedna z konkubin łysego jak kolano zmiennokształtnego, postanawia zmienić swe życie i zamiast być seksualną zabawką do rodzenia potomstwa ucieka ze swego plemienia i zaczyna karierę jako aktorka.

Tak się akurat składa, że zupełnym przypadkiem dostaje ona rolę w filmie o wilkołakach, zakochuje się w młodziku zaangażowanym w produkcję horroru i obficie poci się razem z nim w łóżku.

To, że babeczka ma włosy na klacie zdaje się mu w niczym nie przeszkadzać, tak więc miłość kwitnie, ptaki drą ryje, a kupidyny z ogromnymi pindolami ślą w kierunku zakochanych strzały miłości… metaforycznie rzecz jasna.


Sielanka nie trwa jednak długo, ponieważ trzy, podszywające się pod zakonnice likantropki ruszają w pogoń za babeczką, a w aferę miesza się jeszcze pewien antropolog i wkrótce na jaw wychodzi fakt, że dziewczyna nie jest zwykłą przedstawicielką gatunku homo sapiens.

Co za tym idzie, lekarze, którzy badają niewiastę mają twardy orzech do zgryzienia, a wspaniały film o miłości zamienia się jatkę z gumowymi, wilczymi maskami i toną żenady oraz głupoty.


Nie wiem, jak dam sobie radę z następnymi częściami, bo po raz kolejny ogrom idiotyzmów i głupich akcji był tak wielki, że pała mięknie. Z części na część jest coraz gorzej i strach pomyśleć co się stanie, gdy zabrnę jeszcze dalej.

Ani to zabawne, przerażające czy wciągające. Na kolejny seans z pewnością uzbroję się w potężny zapas alkoholu, a wam zamiast takich wątpliwej jakości dzieł, polecam choćby „Zły wpływ księżyca” czy „Amerykańskiego wilkołaka w Londynie”.

 


Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.