Android Cop

ANDROID COP

 

Doskonale wiecie jak kocham niedorobione, niskobudżetowe, kłujące po patrzałkach efekty specjalne. W tej produkcji nie uświadczyłem ich tak wiele jak się spodziewałem, co można uznać za novum jeśli chodzi o tę wytwórnię.

Facet, który zagrał kiedyś „Spawna” i pizgnął epizodyczną rólkę w „Mrocznym rycerzu” tym razem zgrywa samotnego wilka walczącego po stronie policji przyszłości.

Po jednej z akcji w zniszczonych przedmieściach zostaje mu przydzielony android, który ma wspomóc go w zadaniach codziennego dnia.

Nie potrafi co prawda gotować szpinaku, ma wetknięty kołek w dupę, a poczucie humoru nie jest jego najmocniejszą cechą, ale trzeba przyznać, że czasem potrafi się przydać.

dfdfdf

Zwłaszcza, że zostają wplątani w nielichą kabałę i wystawieni przez swoich własnych przełożonych… mogłem tego nie zdradzać, ale i tak można się tego domyślić po pierwszych 10 minutach, także możecie odłożyć ciężkie narzędzia.

Opowieść jest schematyczna i dość topornie skonstruowana, ale nie można tej produkcji odmówić uroku.

Pojawiają się tam lekko „Mad Maxowe” inspiracje, są tutaj kanibale, skażenie promieniowaniem i inne tego typu smaczki.

dfdf

Nawet nie wiedziałem kiedy zniknęło mi półtorej godziny życia, a moim oczom ukazały się napisy końcowe.

Jeśli lubicie futurystyczne kino klasy B i nie przeszkadza wam niski budżet, zaopatrzcie się w dwa browarki i jakieś czipsy na zagrychę.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.