Aligator 2: Mutacja


ALLIGATOR 2: MUTATION
 – 
ALIGATOR 2: MUTACJA

Te aligatory nie znają żadnej świętości!

Pewien ludobójczy gad, w swej bezbrzeżnej arogancji połakomił się na wyposażonych w multum organów wewnętrznych ludzi oraz sprawił, że plany pewnego nadzianego prezesa spaliły na panewce.
Potrafiący radykalnie i dowolnie zmieniać swój rozmiar (reżyser myślał, że nikt nie zauważy) pieszczoch podobnie jak w części pierwszej wesoło truchta po kanałach pożerając szczury, myszy, śmieci, jeżowce, wegetariańskie paczki żywieniowe oraz okazjonalnie paczkę herbatników.
Znudzony monotonnym jadłospisem i zmotywowany zastrzykiem energii pozyskanej z chemikaliów, które zły i chciwy milioner wywalał gdzie popadnie, aligator rozszerza swoje łowieckie terytorium, co zagraża mieszkającym w pobliżu ludziom.
Historia, jak sami widzicie nie jest zbyt skomplikowana i łudząco podobna do tej z pierwowzoru.
Co więcej, mam wrażenie, że tytułowa maszkara wygląda gorzej niż wersja w poprzedniej edycji i jakby tego było mało, żaden aspekt filmu nie dorównuje pierwotnej wersji.
Choć często wieje nudą i tylko czasem coś ciekawego/absurdalnego dzieje się na ekranie, to produkcja nie jest taka zła.
Remedium na dłużyzny i powielane schematy znajdziecie poniżej, na zdjęciu z pewnym przystojnym panem.

Dla zainteresowanych:
http://www.dailymotion.com/video/xxpd0t_alligator-2-the-mutation-trailer_shortfilms

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.