Lumberjack man

LUMBERJACK MAN

 

Chrześcijański obóz pełen bezwstydnych dziewcząt, a także napalonych prostaków płci męskiej zawsze będzie idealnym miejscem na krwawą i okraszoną fruwającymi bebechami jatkę, tak więc gdybyście wybierali się na taką eskapadę, miejcie to na uwadze i zabezpieczcie się przed czymś więcej, niż tylko niechcianą ciążą.

Sami wiecie jak to jest z miejscowym folklorem, prawda? Każda większa amerykańska wioska ma swoje duchy, zjawy czy stwory z bagien, o których ludziska lubią przy wódeczce nawijać przyjezdnym i choć co bardziej łatwowierni kupują takie bajania w ciemno, to twardogłowi przedstawiciele naszego gatunku czasem muszą przekonać się o prawdziwości tych słów na własnej skórze.

lumberjack
Produkcja ta jest typowym slasherem, który fabularnie nie wyróżnia się spośród mniej i bardziej sławnych kuzynów. Na katolickim obozie pojawia się monstrualnej wielkości facet, którego historia powiązana jest z… plackami. Naprawdę tak jest.

Wyposażony w topory oraz inne narzędzia sieczne skurczybyk, bez litości morduje przygłupie dzieciaki, a co ciekawe, podobnie jak większość czubków w tego typu filmach, kryje swe oblicze za maską. Różnica polega na tym, że jest ona stworzona z kory i dwóch czerwonych diod.

lumberjack-man-madsen

Pomimo kilku w miarę zabawnych akcji i scen śmierci oraz występu Michaela Madsena, filmidło to nie prezentuje sobą zbyt wiele. Jest sztampowo, przewidywalnie, a czasami po prostu nudno.

Mimo wszystko nie jest źle, choć przyznam się wam, że znacznie, ale to znacznie bardziej przypadł mi do gustu remake „Piątku trzynastego”. Tyle w temacie.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.