Abecadło śmierci 2

ABC’S OF DEATH 2
ABECADŁO ŚMIERCI 2
Wielu z was widziało trwającą prawie dwie godziny część pierwszą, w której każdej literze alfabetu odpowiadał filmik, za który odpowiedzialny był inny reżyser. 
O ile w „jedynce” dało się doszukać świetnych przykładów na to, że w ciągu kilku minut reżyser może zaprezentować ogrom swojego potencjału prezentując iście zajebiste dzieło („D is for Dogfight”, „T is for toilet”) to w tej edycji większość autorów kompletnie spieprzyło swoją szansę.
Po bardzo ciężkostrawnym paździerzu jakim była poprzednią część miałem nadzieję, że autorzy podejdą do sequelu z większym oddaniem i pomysłowością, zacierając mdłe wrażenia pozostawione przez swoich poprzedników.
Pamiętacie jak w poprzedniej recenzji osobno opisywałem każdy filmik, wystawiając mu notkę 1-5? W tym konkretnym przypadku szkoda mi na to czasu i sił, ponieważ jedynym dziełem, które uzyskało maksymalną ocenę jest „Z is for Zygote”.
Zaledwie mała garstka zasługuje na ocenę 4, reszta natomiast to festiwal idiotyzmu, żenady i totalnego odpierdolu serwowanego przez realizatorów.
Jeśli powstanie część trzecia, bądźcie pewni, że ciężko będzie przemóc mi się do tej produkcji i z uśmiechem na ustach raczyć się piwkiem podczas seansu. Seria prezentuje tendencję zniżkową i aż strach pomyśleć jaki syf zostanie zaprezentowany w przyszłości. 
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. czyli jednak miałem racje podejrzewając że nie ma takiego wariantu którego by ktoś gdzieś nie nakręcił 🙂

    Odpowiedz
  2. To prawda, o ile w pierwszej części jeszcze można było trafić na jakieś ciekawe shorty, tak w drugiej odsłonie nie ma kompletnie nic. Jak dla mnie spoko był tylko ten epizod o figurkach.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.