KILL GRANNY, KILL!
ZABIJ BABCIU, ZABIJ!

 

Ach te nasze babcie. Jak nie pieką gołąbków czy też wciskają nam ton jedzenia, to zawsze znajdą sobie hobby, które zadziwia młodych.

W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z mordowaniem, kanibalizmem i porannymi modlitwami. Prawda że urocze?

Babula wraz ze swoim wnuczkiem uskutecznia ten proceder i robi to z wielkim poświęceniem. Nie odpuści nawet podstarzałemu jąkale z nadwagą, który po stracie pracy i żony kompletnie się zapuścił i wygląda tak, że można stracić apetyt.

dfdf

Fakt, że babeczka śpi z truchłami zwierząt i ludzkimi zwłokami nie jest jednak tak przerażające jak to, że dieta rodzinki opiera się prawie wyłącznie na mięsie, które w nadmiarze może prowadzić do zatoru w tętnicach i otłuszczenia serca.

Cholera, nigdy nie widziałem też w żadnym filmie, żeby parka podczas seksu non stop zasypywała się żartami i pitoliła o kompletnie bzdurnych rzeczach zamiast zrobić szpagat i wziąć się do roboty.

Na szczęście babcia podczas toporowania ofiar zawsze ubrana jest w gustowną folię, dzięki czemu jej haftowane rękawiczki zawsze chronione są przed krwią oraz bebechami.

df

Plusami filmu jest to że trwa on lekko ponad godzinkę, znajdzie się tutaj kilka krwawych efektów z odcinaniem pindola na czele (nie czole), a rola babci jest zjawiskowa!

No może nie do końca, ale aż szok bierze że zagrała w takim filmie.

Reasumując, nie jest to takie złe jak się początkowo wydaje i choć nie powala, to dla fanów amatorskich produkcji będzie to do przyswojenia po 3 piweczkach.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:
Udostępnij.

Jeden komentarz

  1. Anonimowy on

    W sobotę egzamin, wiec jak zawsze, miast sie uczyć obejrze babcię kanibalke 🙂

Zostaw komentarz