Ruda: Łowca wilkołaków

RED: WEREWOLF HUNTER
RUDA: ŁOWCA WILKOŁAKÓW

 

Ci to potrafią pieprznąć plakacik jak malowanie, co ?

Każdy, kto lubuje się w niskobudżetowych filmach kojarzy tę wytwórnie i widział takie hity jak choćby „Ośmiorekin” czy „Człowiek rekin” i podczas oglądania ich wesoło chrumkał popijając piweczko.

Prócz ogromu ilości filmów o rekinach stacja ta produkuje również wiele innych traktujących o wielkiej stopie, stworach mutantach czy o wilkołakach właśnie.

W tej produkcji mamy do czynienia z likantropami, które zawarły pakt o nieagresji z łowcami.

cxcxcxc

 Gdy jeden ze zmiennokształtnych wykształca w sobie umiejętność do przemiany wbrew fazie księżyca i uczy tego innych współbratymców, łowcy wyruszają na wojnę.

Niestety nie wszystko idzie tak jak być powinno, ponieważ narzeczony Rudej zostaje pogryziony i posiada w sobie cząstkę bestii, co nieco komplikuje im zadanie.

Co by tu nie mówić, rodzinka myśliwych jest dosyć stereotypowa choć nie można odmówić jej uroku.

Sam film choć również nie wznosi się na wyżyny kinematografii, to jednak potrafi bawić, uczyć… no może i niczego nie nauczy, ale zabawa jest bardzo przyjemna, a lekko pokraczne wilkołaki są zrobione na poziomie.

cxcx

Jakieś wady? A może i gdybym na chama się przypatrzył to bym coś znalazł, ale po co ?

Wydajcie w monopolowym piątaka na dwa browarki i bawcie się dobrze.


Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=qENMRbKYNmI

Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.