Trupie święta


CADAVER CHRISTMAS – TRUPIE ŚWIĘTA

Pomyśleć można by, że podczas świąt bożego narodzenia jedynie karpie zagrożone są eksterminacją i wpałaszowaniem przez łaknących odrobiny tradycji homo sapiens. 
Tu jednak mamy do czynienia ze zgoła czymś innym, ponieważ kilka ciekawych postaci stanie do walki z nieumarłymi, którzy z wdziękiem i gracją waszego recenzenta (ostatnia impreza) człapią jak pokurwieni szukając świeżego mięska.
Bohaterami spektaklu są takie ciekawe postacie jak sprzątacz uzbrojony w mopa, eks policjant, który przypadkowo zabił swoją psią partnerkę, wiecznie najebany smęciarz – farciarz, właściciel baru czy zawołany zoofil zakochany w owcy imieniem Betsy, który w sytuacjach krytycznych (znaczy każdej) porucha nawet dotknięte zaawansowanym rozkładem zwłoki.
 Większość scen walki/rozkmin/głupawych akcji dzieje się w wydziale nauk ścisłych, w którym masowo pojawiają się żywe trupy.
Na szczęście ich głowy pękają niczym dojrzałe mango po kontakcie z agresywnym mopem czy też rozbryzgują się potraktowane strzałem ze strzelby.
Głupawych, choć niezbyt wyrafinowanych scen jest tu sporo, ilość juchy stoi na średnim poziomie ale co naprawdę ważne, film nie nudzi i jest idealną odskocznią od przygód pewnego Kevina, którą możecie zapodać swojej rodzince w nudne, sztampowe święta.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=sw7oG0kPsls
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

3 komentarze

  1. Cofałem się w postach i cofałem. Chciałem w końcu trafić na jakąś perełkę którą widziałem 🙂 Niestety. Wybiera pan dzieła tak zacne, że nie dane mi było ich oglądać 🙂 Odwiedzać będę dalej, gdyż czyta się to ciekawie 🙂 Pozdrawiam

    Odpowiedz
  2. Ciekawy blog 🙂 niektóre filmy wydają się być wręcz nierealne do obejrzenia (z powodu kiepskiego do nich dostępu) ale myślę, ze warto 🙂

    Odpowiedz
  3. A dziękuję 😉 Jeśli macie problem z dostępem do jakichś filmów dawajcie znać, może uda się coś zaradzić 😉

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.