Trupi śnieg 2

DEAD SNOW 2 – TRUPI ŚNIEG 2

Pamiętacie faceta, który w poprzedniej części jako jedyny przeżył atak nazistowskich zombie i odpiłował sobie ramię łańcuchówką? No właśnie.
 Tenże cwaniaczek po przedostaniu się do swojego samochodu zdołał uciec przed Herzogiem i jego nadgniłymi kamratami, a co więcej, zyskał dostęp do mocy jakie posiada przywódca Niemców.
Gdy po wypadku samochodowym Martin budzi się w szpitalu okazuje się, że jest skuty, ponieważ policja oskarża go o zamordowanie przyjaciół.
 Co ważniejsze, jego kikut został uzupełniony ramieniem Herzoga, które szczęśliwie oderwało się od ciała naziola podczas zderzenia z ciężarówką.
Choć z początku nowa łapa żyje własnym mrocznym życiem, wykańczając dorosłych oraz dzieci gdy tylko nasz bohater pozwoli sobie na chwilę nieuwagi, to w końcu dostraja się on do niej zyskując nowe umiejętności, o których niebawem opowiem.
Trzonem opowieści jest atak nazistów na Talvik, miasteczko położone niedaleko od gór, z którym odzianych w czerń i skóry panów łączy specyficzna historia.
Martin wraz z trzyosobowym amerykańskim oddziałem “Pogromców Zombie” oraz ciepłym gothem lubującym się w nabiale (chyba nie muszę tłumaczyć) staje do walki z hitlerowcami, w planie mając zniszczenie Herzoga.
A teraz najciekawsze. Nasz zbawca, dzięki wspomnianej już łapce posiada kilka dodatkowych umiejętności takich jak potworną siłę czy wskrzeszanie martwych, którzy stają się jego wiernymi maskotkami.
Filmidło jest znacznie ciekawsze i dużo bardziej rozbudowane niż część pierwsza. Jest tu więcej gore, makabrycznych żartów i polotu.
Lubicie pierwowzór? No do w “dwójeczce” się zakochacie.

Dla zainteresowanych:
http://www.dailymotion.com/video/x1a5995_dead-snow-red-vs-dead-full-trailer_shortfilms

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.