Noc żywych żydów

NIGHT OF THE LIVING JEWS – NOC ŻYWYCH ŻYDÓW

Sporo czasu minęło, odkąd chłostany informacjami o tej produkcji dorosłem do tego, by zmierzyć się z tematem. Tak naprawdę, im mniej napiszę o tym tytule, tym lepiej dla was. Dlaczego? Ponieważ trwa tylko 20 min i jest wypełniony zabawnymi, absurdalnymi scenami, tak więc lepiej, żebyście sami dostąpili przyjemności obcowania z tym dziełem.
Zarysuję wam tylko, niczym Leonardo Van Gogh, bazgrający pierdoły na kaplicy sykstyńskiej, zarys warstwy fabularnej. Pewien nazistowski oprawca, próbował wybić rezydujących w okolicy żydów, dodając do koszernego pieczywa śmiertelnie niebezpiecznego wirusa. Niestety, przeliczył się trochę z jego działaniem, bowiem zamiast porządnie umrzeć, żydzi zamienili się w zombie, które nawet pejsem mogą wyrządzić krzywdę żywym.
Brzmi smacznie? Jest smacznie. Tak właśnie powinno się robić amatorskie, krótkometrażowe filmy. Bez zbędnych pierdół, z jajem i do przodu.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=OX3VkWw2kAY

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.