Dajcie mi głowę kobiety z karabinem

TRAIGANME LA CABEZA DE LA MUJER METRALETTA
DAJCIE MI GŁOWĘ KOBIETY Z KARABINEM
Młody didżej w jednym z miejscowych pubów przypadkiem podsłuchuję rozmowę mafiozów, dotyczącą nagrody za głowę sławnej zabójczyni.
Nie zdążywszy się nawet podetrzeć po oddaniu stolca, w zamian za oszczędzenie życia obiecuje w ciągu dwudziestu czterech godzin dorwać uzbrojoną po zęby panienkę.
By to zrobić, niczym w grze komputerowej wykonuje szereg misji, dzięki którym oszczędzi swój zad i zapewni sobie renomę na dzielni.
Choć nie wszystkie misje kończą się sukcesem, dzięki dużej dozie szczęścia młodzian w końcu dochodzi do ostatniego z wyzwań, gdzie będzie musiał zadecydować: stanie po stronie zabójczyni albo podkuli ogon i czmychnie gdzie pieprz rośnie by ratować własne jaja.
W filmidle ujrzymy garstkę krwawych efektów, sztampową i prostolinijną fabułę, a także kilkanaście mniej lub bardziej finezyjnych strzelanin.
Dla wymagającego widza będzie to przeciętnej jakości dzieło, które wyleci z głowy na drugi dzień po obejrzeniu, ale dla osób, które nie mają wymagań z kosmosu jest to do przełknięcia po dwóch browarkach.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.