Towarzystwo wilków

COMPANY OF WOLVES 
 TOWARZYSTWO WILKÓW
Uwaga! Wszyscy mieszkańcy wioski obowiązkowo zgłoszą się na osiemnastą do kościoła na nadzwyczajne ogłoszenie parafialne!
 
Wszystkie dziewczynki lub homoseksualni chłopcy w wieku od lat szesnastu, proszeni są o nie zbliżanie się do dorosłych mężczyzn, u których stwierdzono zrośnięte brwi.
Zagrożenie z ich strony wynika z nadmiernej chutliwości, możliwości porastania sierścią i proponowanych przez nich pikników z dala od bezpiecznych ścieżek.
Niechaj przykładem dla naszych parafian będzie historia młodej dziewczynki, której siostra została zagryziona przez wilki w lasku, nieopodal sklepu spożywczego. 
Ona sama natomiast została uwiedziona przez piekielnika oraz pozbawiona babci, która zdekapitowana przez zmiennokształtnego odmieńca rozstała się z tym światem.
Jak wiadomo z dochodzenia prowadzonego przez diakona, dniem i nocą wspomaganego przez dwóch dzielnych ministrantów po staruszce ostał się jeno kępek włosów, który cudem nie spłoną w kominku. Reszta została prawdopodobnie pożarta przez morderce.
Nasz wszechwiedzący i obeznany w tych sprawach duszpasterz, który dostał nawet świąteczną kartkę od proboszcza stwierdził, że młodociana w ogóle nie przejęła się śmiercią babci i oddając się lubieżnym praktykom dołączyła do swego piekielnego konkubenta, przemieniając się w wilka.
 Wszystkich nas pragnę jednak uspokoić, że dwie szklanice chmielowego wywaru uchronią zarówno was, jak i wasze pełnoletnie dzieci przed zakusami sił nieczystych. 
Przypominam również o Waszej powinności, by pokazywać te wytyczne wszystkim znajomym, którym mogą one pomóc. Udostępniajcie je więc na chwałę Bożą!

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.