Zemsta choinek


TREEVENGE – ZEMSTA CHOINEK

Coroczne upokarzanie, poniżanie i torturowanie. Tak wyglądają gwiazdka oczami biednych, nierozumianych choinek, spośród których jodły i świerki (te drugie są kurewsko agresywne) postanowiły powiedzieć „dość!” i po latach koszmarów wypowiedziały wojnę ludziom.
Przyznać trzeba, że serce aż pęka, gdy widzi się młodą choinkę, która podczas transportu zaczyna panikować i próbuje popełnić samobójstwo napierdalając całą sobą o ścianę samochodu dostawczego. Podczas seansu choinki zastanawiają się co zrobiły ludziom, że traktują je w ten sposób, jesteśmy również świadkami bestialskich zachowań homo sapiens, przypominających najgorsze koszmary Drugiej Wojny Światowej.
Drzewka są w iście sadystyczny sposób przykręcane do stojaków, na żywca podcinane nożycami i kopane niczym martwe, nic nie warte zewłoki. Jednak tuż po tradycyjnym (chyba) świątecznym odliczaniu, po którym zostają odpalone fajerwerki na rynku pewnego miasta, choinki w całej okolicy zaczynają brutalnie masakrować ludzi i zwierzęta domowe, które uważają za nie mniej winne niż ich właściciele.
Jeśli brutalne morderstwa gałązkami, duszenie, odcinanie kończyn i wyłupianie oczu są wszystkim co możecie znieść, z pewnością zszokuje was również okrutne morderstwo noworodka czy analny gwałt choinki na nagim mężczyźnie. 
Jest to jeden z najbardziej sadystycznych i poruszających jednocześnie filmów z jakimi się zetknąłem. Dzięki tym szesnastu minutom terroru, żadne święta nie będą już dla was takie same. O ile oczywiście będziecie na tyle odważni, by sprawdzić odporność swojej psychiki.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=kicdSI_-XpE
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.