Światła gasną

LIGHTS OUT

ŚWIATŁA GASNĄ

 

Ciemności przerażają każdego, nieważne czy jesteście zaprawionymi w boju pracownikami ZUS-u (jakby miało to jakiś związek z tym co właśnie napisałem), fedrujecie węgiel w kopalni czy też noce spędzacie zdobiąc własnym ciałem dywan pod łóżkiem.

Nie ma to kompletnego znaczenia, o ile wasza psychika jest na tyle normalna, byście bali się dziwacznych postaci ukrytych w mroku.

Przyznam się, że ja również mam podobne zajawki, jak pewna niezbyt młoda kobita występująca w tej krótkiej produkcji.

Gdy gaszę światło widzę rzeczy, które nie powinny istnieć.

Michaela Jacksona podkradającego się do mojego łóżka, braci Mroczków wypompowujących wodę z przydomowej studni czy co gorsza, Antoniego Macierewicza rzucającego w przedpokoju zrobionym z papieru samolocikiem.

Wszystkie te postaci są kurewsko przerażające, a wspomniana przeze mnie kobitka ma dosyć podobny problem, z tym, że widziadło w jej pokoju zdaje się być nieco bardziej realne.

Co by dużo nie gadać, jeśli panicznie boicie się tego co czyha w mroku, film ten być może zrobi na was jakieś wrażenie, lecz jeśli nie, będzie to raczej zwykła ciekawostka, którą możecie sobie zarzucić w wolnym czasie.

 

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=adap4rzlM2I

Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.