Śmierćczynienie


THANKSKILLING – ŚMIERĆCZYNIENIE

Nie uwierzycie kiedy wam to powiem, ale to szczera prawda! Podczas kilku pierwszych minut kobieta pędząca topless przez las zostaje zatoporowana przez demonicznego indyka, który przed mordem komplementuje jej cycki.
Dobra, może to nic super nadzwyczajnego, ale dalej jest jeszcze lepiej! 
Szef policji zostaje rzucony przez swoją żonę w dosłownie gówniany sposób, indyk łapie stopa licząc na przejażdżkę bez konieczności obciągnięcia kierowcy i wykorzystuje swoje niemałe zdolności kamuflażu do zmylenia ofiar.
Ścigając grupkę przyjaciół, którzy pechowo wpadli mu w oko ptaszek będzie wyrywał serca, rzucał głupie komentarze, skalpował ludzi, a nawet zastępował nieudolnych kochanków przy chędożeniu.
Opis fabuły nie jest tu potrzebny, ponieważ jedynym co wystarczy wam wiedzieć jest to, że ptaszysko powstaje z martwych raz na około pięćset lat by mordować potomków pielgrzymów. 
Film trwa godzinkę z minutami i ogląda się go naprawdę zajebiście. Znajdzie się tu kilka krwawych scen, absurdalny humor i sporo czerstwych żartów. Trzeba czegoś więcej? 
Bierzcie piwko w łapę i zasiadajcie przed monitorami.
Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=nPlg9U5YbY4
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 1

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.