Torturowani

THE TORTURED
TORTUROWANI

 

Na pewno zastanawialiście się kiedyś co by było, gdyby jakiś zwyrol zrobił wam lub waszym bliskim coś okropnego.

Gwałt na ulubionym pluszaku, niespłukanie odchodów w toalecie czy też ocieranie się prąciem o ładowarkę do telefonu… na pewno coś z tego przeżyliście.

Nie dziwcie się więc, że rodzice pozbawieni syna, który został porwany przez psychopatę polskiego (!) pochodzenia mają prawo żądać zadośćuczynienia.

Chodzi tu oczywiście o wzięcie sprawy w swoje ręce!

trtrtrtr

Zamiast jednak wysyłać mu do pierdla listowne pogróżki, mini-szubieniczki stworzone ze zmiętych papierosów, a także kserówki z wizerunkiem papieża dzielni rodzice postanowili porwać dewianta i nieco go potorturować.

I tutaj zaczynają się schody. Czy jest to moralne? A skąd. Czy podwyższa poziom adrenaliny? A jakże! Ale czy skończy się to dla małżeństwa dobrze? Otóż to jest kwestią sporną.

Nie będę wam spoilerował, bo choć końcówki można się domyślić  po 35 minutach to lepiej by została owiana tajemnicą.

trtr

Ciekawi jesteście jak moje wrażenia? A całkiem, całkiem.

Mojej nadwyrężonej przez wypadek szczęki nie musiał mi nikt przyszywać (dzięki Bogom!) ale sam film daje radę i zasługuje na polecenie, choć wybitny nie jest.

Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

1 komentarz

  1. W sobotę egzamin, wiec jak zawsze, miast sie uczyć obejrze babcię kanibalke 🙂

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.