Zęby


TEETH – ZĘBY

Niektórzy z was zapewne pamiętają recenzję filmu „Zabójcza cipka”, traktującego o potworze grasującym wśród dróg rodnych, pałętających się po opuszczonej bazie kobiet.
Tutaj mamy do czynienia z czymś podobnym, chociaż to nie oślizgła potworność będzie stanowić zagrożenie dla męskich genitaliów lecz wagina sama w sobie.
Młoda, czysta i nieskalana aż do porzygu dziewoja, która od dziecka wstydziła się swego ciała postanowiła iść przez życie drogą cnoty. Co za tym idzie, o swojej uzbrojonej w przypominające rekinie (serio) zęby waginie dowiaduje się dopiero z pierwszym odgryzionym przez nią penisem.

Coraz bardziej pogrążając się w demoralizacji zaczyna za pomocą swojej zabójczej broni wymierzać sprawiedliwość wkurzającym ją facetom, którzy za każdą głupawą odzywkę mogą zostać pozbawieni „berła władzy”.

Co z tego, że pomysł był niezły, skoro wyszło z tego bardzo ciężkostrawne danie? Mdliło mnie i przewracało się w żołądku od świętoszkowatych słów i czynów występującej w filmie parki, a na dodatek wynudziłem się na tym okropnie.
Jedynym co prezentuje się tu nieźle jest lekko polana posoką końcówka, kilka prostych, krwistych efektów i ciekawy plakat.
Więcej nie ma się co doszukiwać, bo i tak nic nie znajdziecie.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=yH8yuld4DUE

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.