Rekin z bagien

SWAMP SHARK – REKIN Z BAGIEN

Drodzy uczniowie, na dzisiejszej lekcji powtórzymy sobie trochę wiadomości. Przerabialiśmy już wiele rekinów, jurajskiego, piaskowego, dwugłowego, wersję „super” oraz hybrydę żarłacza z ośmiornicą. Podstawową wiedzę, na temat takich produkcji już mamy, co zatem może nas spotkać przy „Rekinie z bagien”? Nagły, niekontrolowany wysyp orgazmów czy też najzwyklejsze w świecie, pierdolone rozczarowanie?
Powiem wprost, jedyne, co w tej szmirze nie zawodzi, podobnie jak w przypadku „Ataku mega karaczanów”, to plakat promujący to gówno, a także scena ucieczki rekina z cysterny(!?). Reszta, to kompletna klapa, lepszy scenariusz wymyśliłby nasz premier, lepsze efekty twórcy „Dżudo honor 7”, a co do humoru zawartego w tym obrazie, lepiej już oglądnąć transmisję z obrad sejmu.
Co zatem skusiło kogokolwiek, żeby wyłożyć kasę na to „cudo”? Chęć ukazania ludziom tego, że wpieprzanie pieniędzy w kanał i brukanie swojego nazwiska, poprzez podpisywanie się pod taką produkcją może być cool, dżezi, kaczi? Ja tam nie wiem, ale drugi raz tego nie oglądnę. Wam też nie radzę.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=EP00nkOsxpE

Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.