Potwór na zamku

CASTLE FREAK
POTWÓR NA ZAMKU
Co ma cztery metry wzrostu, posiada trzy uzbrojone w piły paszcze i strzela jadem z kręgosłupa? Na pewno nie tytułowy potwór…
Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ:
a) marzy mi się stwór z prawdziwego zdarzenia, na którego widok ryj przekształci mi się w banana
b) jestem w tej chwili ubzdryngolony
c) będę dzisiaj jadł kotleta
Dobra, leciwe żarty na bok, pewnie i tak macie dość moich prymitywnych wynurzeń.
 Pomimo moich narzekań na brak wyrafinowanego i ciekawego monstrum, maszkara, która w tej produkcji z zapałem człapie za bohaterami wcale nie prezentuje się tak źle, jak się wydaje.
Ale od początku. Rodzinka, której przewodzi znany wszystkim fanom kina klasy B Jeffrey Combs, dostaje w spadku rozległe zamczysko po zmarłej Duńskiej księżnej. 
Nie jest to modelowa rodzina, ponieważ żonka wyprasza swego męża z sypialni, nie mogąc zapomnieć tego, co zrobił w przeszłości. Myślicie że potknął się na krawężniku i zaliczył jakąś kobitkę? Też tak mi się wydawało, ale finalnie wyszło na co innego.
Ich niedowidząca (żeby nie powiedzieć tego dosadniej) córka podczas nocy ma fizyczny kontakt z czymś, co wyposażone w łańcuch na przegubie wypełzło z jednej z cel i choć dziewoja wychodzi z tego bez szwanku, to jest tą sytuacją wyraźnie zdegustowana i obrzydzona.
Paskuda o wybujałym temperamencie w końcu zaczyna siać popłoch na zamku, a sytuacji pikanterii dodaje fakt, że ojczulek po sporym okresie abstynencji znów zaczyna nadużywać alkoholu… cóż za emocje!
Dalej nie będę wam spamował. Miałem dość duże oczekiwania względem tego dzieła i choć nieco się rozczarowałem, to ogląda się to względnie dobrze. Stwór pomimo swej prostoty naprawdę daje radę, a Jeffrey jak to Jeffrey, świetnie odnajduje się w tego typu produkcjach.
Dla zainteresowanych:
Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

2 komentarze

  1. Prymitywne wynurzenia są naprawdę spoko, jeśli o mnie chodzi 😀
    A film raczej sobie odpuszczę, wystarczy że Ty się katowałeś ;P

    Odpowiedz
  2. Pamiętam, że był tak nudny, że.. ledwo go pamiętam 😛

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.