Błękitny demon

BLUE DEMON – BŁĘKITNY DEMON

Niektórzy to za diabły wszelakie nie mogą dać sobie spokoju z eksperymentami na zwierzętach. Żółwiki, foczki i pingwiny nie są jedynymi wytworami natury, które doczekały się przeróżnych cyborgizacji. Jakby to nie wystarczało, rekiny ukazane w omawianym filmie są wybitnie inteligentne i misternie okablowane sprzętem Wifi.
W celu zapewnienia ochrony rządowym obiektom, które otoczone są przez głębokie oceaniczne wody, pewna grupa specjalistów stworzyła kilka sztuk śmiercionośnych, sterowanych poprzez laptopa rekinów.
Gdy sprawy przybierają fatalny obrót, a naukowcy przestają mieć jakąkolwiek kontrolę nad swoimi pieszczochami, jajogłowe ex-małżeństwo wyrusza w pogoń, by jak najszybciej pozbyć się bestii. Jak zawsze jednak, ktoś będzie starał się za pomocą wszelkich dostępnych sił i środków przeszkodzić im w wykonaniu zadania.
Szczerze i bez zbędnego pierdolenia zakomunikuję wam, że choć owo filmidło pod żadnym względem łba wam nie urwie, to poziom humoru jest tu całkiem niezły, a seans nie spowoduje u oglądającego nagłych, niekontrolowanych ataków drzemki ani rozstroju żołądka.
Krótko mówiąc, jest to całkiem fajny telewizyjny projekcik traktujący o wodnych potworkach, który możecie sobie zapuścić, gdy tylko ksiądz przyjdzie po kolędzie, a wy zapakujecie się do łóżek udając schorowanych/umierających.

Dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=EfpjJlXgE8g

 Werdykt:

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.