Ostatnie fazy

LAST PHASES

OSTATNIE FAZY

Jeśli panicznie boicie się kosmatych i zapuszczających paznokcie monstrów kryjących się w leśnych ostępach to mam dla was zajebiste remedium!

Wyłupcie sobie patrzałki za pomocą łyżeczki lub oślepcie się w jakiś inny spektakularny sposób. Poważnie gadam! Facet, który w tym dziele stawił czoło hordzie wilkołaków to ociemniały eks wojskowy, któremu ciężko jest poradzić sobie w społeczeństwie.

Nie wiem właściwie czemu tak jest, facet pomimo swojej oschłości, dystansu do ludzi i zamiłowania do podpieprzania papierosów księdzu jest tak naprawdę… no dobra, rozumiem już dlaczego ma takie a nie inne problemy.
444

Ale trzeba przyznać, że pomimo swojego zachowania budzi sympatię i do tego wygląda jak mój kumpel postarzony o 25 lat, ale w przeciwieństwie do niego rewelacyjnie posługuje się bronią palną.

Facet przeprowadza się do nowego domu na wsi i od razu zostaje zaatakowany przez dostosowanego do lunarnego cyklu wilkołaka. Jedynie dzięki psu przewodnikowi wychodzi z tego cało, choć psinka kończy żywot w zaskakująco szybkim tempie.

Przez większość czasu trwania filmu staruszek przygotowuje się na kolejną pełnie księżyca, bada teren i stara się komunikować z sąsiadami… i to właściwie jest trzon całego filmu.

4
Wyobcowanie człowieka, który sam odcina się od społeczeństwa jest głównym przesłaniem tego dzieła, ale pod żadnym pozorem nie jest to wada.

Pomimo że wilkołaki mogły być zrobione lepiej, to filmidło ma polot i przyswaja się je jednym tchem. Innymi słowy, naprawdę warto się na nie połakomić.

Dla zainteresowanych:
https://www.youtube.com/watch?v=EJgXfzSYehk

Werdykt:

 

Podobało Ci się?

0 0

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML i artrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Utracone hasło

Podaj swój adres e-mail. Po zatwierdzeniu formularza wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem, który umożliwi Ci utworzenie nowego hasła.